MAS Brdy-Vltava

Naše projekty

mr_formatit.linkimage/assets/components/gallery/connector.php?action=web/phpthumb&ctx=web&w=100&h=100&zc=1&far=C&q=80&src=/assets/images/useruploads/naseprojekty/vznp.png
mr_formatit.linkimage/assets/components/gallery/connector.php?action=web/phpthumb&ctx=web&w=100&h=100&zc=1&far=C&q=80&src=/assets/images/useruploads/naseprojekty/obkv.png
mr_formatit.linkimage/assets/components/gallery/connector.php?action=web/phpthumb&ctx=web&w=100&h=100&zc=1&far=C&q=80&src=/assets/images/useruploads/naseprojekty/pbv.png
mr_formatit.linkimage/assets/components/gallery/connector.php?action=web/phpthumb&ctx=web&w=100&h=100&zc=1&far=C&q=80&src=/assets/images/useruploads/naseprojekty/cv.png
mr_formatit.linkimage/assets/components/gallery/connector.php?action=web/phpthumb&ctx=web&w=100&h=100&zc=1&far=C&q=80&src=/assets/images/useruploads/naseprojekty/socialnifond-56b0796edd3aa.png
Made by World Web Works(c) MAS Brdy-Vltava 2009 - 2017

Seznam členů orgánů MAS

Programový výbor (rozhodovací orgán):

  • Veřejný sektor - Tomáš Havlíček za Svazek obcí Dobříšska a Novoknínska (předseda)
  • Podnikatelský sektor - Petr Potměšil fyzická osoba
  • Neziskový sektor - Šárka Daňková za organizaci Stéblo

Monitorovací výbor (kontrolní orgán):

  • Veřejný sektor - Jiří Prokůpek za Svazek obcí Střední Povltaví (předseda)
  • Podnikatelský sektor - Lucie Kodadová za organizaci Klubíčko Štěchovice
  • Neziskový sektor - Michaela Sarnovská za organizaci obecně prospěšná společnost ČAP

Výběrová komise (výběrový orgán):

  • Romana Čandová - Sociální a zdravotní oblast, soukromý sektor
  • Tereza Jandová - Sociální a zdravotní oblast, soukromý sektor
  • Jiří Soukup - Obce regionu, veřejný sektor
  • Zlata Koukolíčková - Obce regionu, veřejný sektor
  • Jana Šídová - Sociální a zdravotní oblast, soukromý sektor
  • Markéta Samcová - Občané, soukromý sektor
  • Zuzana Vospělová - Děti, mládež, vzdělávání, soukromý sektor
  • Marcela Murgašová - Děti, mládež, vzdělávání, soukromý sektor
  • Přemysl Lébl - Obce regionu, veřejný sektor
  • Vít Šiška - Občané, soukromý sektor
  • Jana Bouchalová - Sociální a zdravotní pojištění, soukromý sektor
  • Marie Guillenová - Obce regionu, veřejný sektor
  • Václav Duchaj - Cestovní ruch, soukromý sektor
  • Radek Řechka - Obce regionu, veřejný sektor
  • Milan Kymlička - Děti, mládež, vzdělávání, soukromý sektor
  • Josef Šimonovský - Podnikatelé ostatní, soukromý sektor
  • Milan Pfingstner - Podnikatelé ostatní, soukromý sektor